Dołącz do 🔐Społeczności Właścicieli marek i produktów❗

Serwer 👾 Discord Zumbi 24/7!

Odpowiednie grono osób oraz poufna przestrzeń do prowadzenia merytorycznych dyskusji i pomagania sobie na wzajem w rozwiązywaniu produktowych, sprzedażowych i wytwórczych problemów.

Dostęp przez 📲 APLIKACJĘ w telefonie lub przeglądarkę. ✅ PYTASZ I WIESZ❗

Główne zasady to wolność słowa oraz poufność. Korzystanie z serwera jest 🔐 zablokowane dla osób spoza społeczności.

Discord Zumbi to gotowe narzędzie na przypuszczalny rozwój interakcji w społeczności i być może realizację wspólnych projektów na zasadach DAO – to zależy od Was!

 

Dlaczego dostęp do społeczności jest płatny?

Budując markę i tworząc produkty, nagminnie trafiamy na niewłaściwych ludzi, bądź osoby o zawyżonych kompetencjach – przez co tracimy czas i pieniądze. Szukamy też wiedzy i rozwiązań naszych problemów w internecie, ale przypomina to picie wody z 💦 hydrantu! Płatny dostęp jest filtrem poziomu dyskusji oraz filtrem praktyczności przekazywanej informacji pomiędzy członkami społeczności. ❌ Farmazonirze i ofertowcy są szybko wyjaśniani przez społeczność!

Poczujesz się tutaj jak w rodzinie, to bezpieczna przystań. Otrzymasz wsparcie, dostęp do praktycznych informacji, możliwość uczestniczenia w merytorycznych i wolnościowych dyskusjach o budowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży produktów oraz sporach na argumenty traktujących o metodach uzyskiwania przewag na rynku.

 

Praktyczna wiedza – zamiast szkoleń!

Budowanie marki, tworzenie własnych produktów i wychodzenie z nimi na rynek to gra mocno konkurencyjna. Żeby wygrać, musisz być równie dobry jak najlepsi, bo o przewadze stanowią niuanse. Wielu twórców, którzy zdobyli produktowy szczyt, dokonało tego w danym czasie i na konkretnych rynkowych warunkach. Jeśli kryje się za tym metoda – to jej poznanie nie gwarantuje, że my powtórzymy ich wyczyn.

Sukces produktowy nie wynika z magicznej formuły! Personalia są równie istotne. Wystarczy sobie zadać proste pytanie – czy ja jestem w stanie powtórzyć metodę? Szkoleniowcy bez żadnej odpowiedzialności, wmawiają nam, że wszyscy wygrywają dzięki ich rozwiązaniom  – ale tak nigdy nie jest! Musielibyśmy mieć te same umiejętności, doświadczenie i podobne warunki. Sukces produktowy wynika z wielu parametrów i zależy od naszej pomysłowości, testowania, kombinowania… itd.

Nie neguję metod, ale podważam ich uniwersalność. Uważam, że warto zdobywać wiedzę, chłonąć technologię, inspirować się konkretnymi modelami biznesowymi oraz poznawać jak najwięcej błędów innych twórców, ale po to – by wyciągać własne wnioski, tworzyć produkty i walczyć z nimi na rynku.

 

Testy funkcjonalności:

Społeczność, sama nadaje rangi dla osób, posiadających wysokie kompetencje w konkretnych obszarach. Społeczność decyduje kogo poleca i kogo wyklucza z grona ekspertów.

Kanał „Zlecenia produkcyjne” – pozwala nawiązywać twórcom kontakty z lokalnymi producentami.

Kanał „Maszyny: Kupie – Sprzedam” to oferty maszyn produkcyjnych od społeczności dla społeczności!

Kanał „Nieruchomości: Kupię – Sprzedam” to oferty nieruchomości inwestycyjno – przemysłowych od społeczności dla społeczności oraz informacje z rynku nieruchomości, zdobywane w ramach prawa do wolności pozyskiwania informacji oraz ich rozpowszechniania.

Społeczność może w przyszłości uczestniczyć w tworzonej przez nas lub własnej zdecentralizowanej organizacji i wspólnie realizować produktowe projekty.

Społeczność może identyfikować się za pomocą tokenów